Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2200521
19133
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyakék, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 41,26 g 2200523
19134
375
Jewellery
Ezüst(Ag) elemekkel díszített gumi karkötő, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 25,19 g 2200167
19135
375
Jewellery
Ezüst(Ag) koronás, apró kövekkel kirakott fülbevalópár, jelzett, 1,5×1 cm, bruttó: 2,92 g 2200300
19136
375
Jewellery
Ezüst(Ag) széles masszív gyűrű, sok apró kővel, jelzett, méret: 48, bruttó: 7,14 g 2200288
19137
375
Jewellery
Ezüst(Ag) markazit kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,06 g 2200281
19138
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fekete kővel, jelzés nélkül, méret: 64, bruttó: 2,7 g 2200277
19139
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) különleges gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,43 g 2200301
19140
375
Jewellery
Ezüst(Ag) tigrisszemes fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 7,97 g 2200399
19141
375
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,91 g 2200400
19142
375
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört fonott gyűrű, jelzett, méret: 48, nettó: 5,46 g 2199986
19143
375
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 2,74 g 2200218
19144
375
Jewellery
Ezüst(Ag) modern feszület, jelzett, 5×2 cm, nettó: 9,94 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft