Plakát

Tételek száma: 66

cca 1936 Magyar testvérek! - a Nemzeti Szocialista Párt plakátja, restaurált, 48×64 cm
13785.

cca 1936 "Magyar testvérek!" - a Nemzeti Szocialista Párt plakátja, restaurált, 48×64 cm

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
cca 1935 Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm
13786.

cca 1935 "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1983 Mayer Gyula (1942-2002): Várszínház - Szemfényvesztők c. előadásának színházi plakátja, rendezte: Garas Dezső, írta: Sárospataky István, főszereplők: Kálmán György, Lukács Margit, Kohut Magda, Kállai Ferenc, Bp., Progresprint, kissé foltos, feltekerve, 84x59 cm
13787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1997 Tudom mit tettél tavaly nyáron, filmplakát, a szélein gyűrődésekkel, szakadásokkal, 97x67 cm.
13788.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1997 Légörvény, filmplakát, 96x66cm
13789.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1997 Egértanya, filmplakát, a sarkain apró lyukakkal, 95x67 cm
13790.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2008 Ducki Krzysztof (1957-): Re:Friss 2004-2007, Kogart kiállítási plakát, gyűrődéssel, felcsavarva, 98x68 cm.
13791.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1983-1984 2 db MÁV naptár-plakát. 1983 Előzzük meg a baleseteket, vasúti baleset-megelőzési plakát és naptár, Bp., MÁV-Vasutasok Szakszervezete,(Népszava-Offset-ny.), kisebb gyűrődésekkel és felületi sérülésekkel, felcsavarva, 40x58 cm. 1983, Mahir, Somogy m. nyomda, felcsavarva, 58x41 cm
13792.

1983-1984 2 db MÁV naptár-plakát. 1983 "Előzzük meg a baleseteket", vasúti baleset-megelőzési plakát és naptár, Bp., MÁV-Vasutasok Szakszervezete,(Népszava-Offset-ny.), kisebb gyűrődésekkel és felületi sérülésekkel, felcsavarva, 40x58 cm. 1983, Mahir, Somogy m. nyomda, felcsavarva, 58x41 cm

Kikiáltási ár:
800 Ft
1997 A jövő hírnöke, filmplakát, egy helyen lyukas, 96x64 cm.
13793.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1998 Palmetto, filmplakát, az egyik szélén kis hiánnyal, a sarkain és a szélein ragasztásnyomokkal,96x66cm
13794.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1998 Tűzhányó, amerikai filmplakát, feltekerve, kis gyűrődésekkel, a sarkain lyukakkal,97x67 cm
13795.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1997 Lesz ez még így se, filmplakát, szakadt, 96x64 cm.
13796.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft