Nyomtatványok Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2204016
13469
375
Printed Materials
cca 1886-1980 17 db halotti értesítő, bélyegekkel, bélyegzésekkel 2174546
13470
375
Printed Materials
1888 A Vasárnapi Újság számai július 29-től december 23-ig egybefűzve, sérült, széteső állapotban 1863437
13471
375
Printed Materials
1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel. 2198264
13472
375
Printed Materials
cca 1890-1900 Venus & Cupido fénynyomat, kiadja és készíti: Divald K. Budapest és Eperjes, 32x41,5 cm 2200757
13473
375
Printed Materials
cca 1890-1910 Emberfajok I-II. Nyomat, papír, paszpartuban, 22,5x15 cm 2194424
13474
375
Printed Materials
cca 1890-1910 Vegyes papírrégiség tétel sok érdekességgel: 1898 földalatti vasút áramóra állás, iparos tanoncs iskolai értesítője, Reichel és Heiszler Rt. 1911, Katolikus népirskola tanulmányi értesítő 1943, elemi népiskolai bizonyítványok, váltók, részvények, visszahonosítási igaolvány, születési anyakönyvi kivonat, házasság levél, biztosítási igazolvány, váltókölcsön elszámolás, képeslapok 2199911
13475
375
Printed Materials
cca 1890-1912 7 db színes nyomat lexikonokból, viseletek, állatok, ausztráliai őslakók témában. lapméret: 17x25 és 19x27,5 cm közötti méretben 2203585
13476
375
Printed Materials
1890-1940 Érdekes újság tétel: 2 db Képes folyóirat, 10 db Magyar Úriasszonyok lapja (2 borító nélkül) + 20 db Új idők, + 25 db Tolnai Világlapja, vegyes állapotban. 2195940
13477
375
Printed Materials
1891 április 28., Marosvidék, Marostordamegye és Marosvásárhely hetiközlöny (hetilap), sérült, szakadt 2200256
13478
375
Printed Materials
1892 Örömhangok melyekkel főméltóságú és főtisztelendő Vaszary Kolos urat Magyarország hercegprímását, esztergomi érseket.. ünnepélyes beiktatása alkalmából fiui hódolattal üdvözli a Pannonhalmi Szent-Benedekrend. Esztergom, 1892 Lipszky. 8p. 2195971
13479
375
Printed Materials
1893-96 Vasárnapi újság sok, több mint 25 lapszáma + Magyarország és Nagyvilág, 1869. április 11. Részben sérült, szakadt, foltos 2195901
13480
375
Printed Materials
1894. február 4., Nógrádi Lapok és Honti Híradó, politikai, társadalmi s közgazdászati hetilap, XXII. évfolyamának 6. száma, többek közt írással Balassagyarmatról, sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: