Nyomtatványok Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2195632
13688
375
Printed Materials
2002 A Magyar Országgyűlés képes ismertető kiadvány magyar és angol nyelven. 2 db, 62 p. 2195598
13689
375
Printed Materials
cca 2003-2019 134 db Műértő újság 2202075
13690
375
Printed Materials
2017 A Docere c. egyetemi lap induló száma 2171126
13691
375
Printed Materials
báró Bánffy Dezső (1843-1911) főispán, a képviselőház elnöke, miniszterelnök névjegykártyája 2202374
13692
375
Printed Materials
Franz von Lenbach festménye után: Saharet. Nyomat, szakadásokkal, ragasztásokkal, foltokkal 68x55,5 cm 2203587
13693
375
Printed Materials
Gy. Szabó Béla: 6 db nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 12,5×6 cm 2200896
13694
375
Printed Materials
Horovitz Lipót festménye után: Jókai Mór portréja. Nyomat, kartonlapra ragasztva, kis szakadással, 20x13 cm 2195508
13695
375
Printed Materials
Madách Imre: Az ember tragédiája. Buday György fametszetei. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. 22 p. Kiadói papírmappában. 2179481
13696
375
Printed Materials
Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, lap szélén kisebb sérüléssel és sarkaiban ragasztás nyomaival. Üvegezett fa keretben, 48×44 cm 2198116
13697
375
Printed Materials
4 db névjegykártya, közte ollétejedi Ollé Vilmos huszárezredes és Karossa Karsa László m. kir. honvéd százados hadbíró 2122017
13698
375
Printed Materials
5 db modern színes nyomat, ebből 4 db Pest és Buda 19. századi látképeivel (Duna-part, Lánchíd, Nemzeti Múzeum stb.), 2 db R (Rudolf) Alt 1847 és 853 jelzéssel a nyomaton, üvegezett fa keretben, 15x21 és 20,5x29,5cm közötti méretben 2194967
13699
375
Printed Materials
6 db nemesi és katonatiszti névjegy kártya Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft