2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Régi szivarkapapír doboz fedéllel, össz. 3 db (Diadal, Modiano, Senator) kopott, foltos, enyhén sérült állapotban, Modiano teteje firkált, tartalom nélkül, ca. 15x22x4 cm