4 db alkalmi táska, az aranyozott kopottas állapotban, 9,5x24 és 34x21... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500011/4-db-alkalmi-taska-az-aranyozott-kopottas-allapotban-9-5x24-es-34x21-cm-kozotti-meretekben~II2198712
2198712
12025
375
Flea Market
Leírás: 4 db alkalmi táska, az aranyozott kopottas állapotban, 9,5x24 és 34x21 cm közötti méretekben
: kozár_edit