Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Fekete-fehér rajzokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1000008/Kittenberger-Kalman-Kelet-Afrika-vadonjaiban-Fekete-feher-rajzokkal-es-fotokkal-illusztralva~II2195569
2195569
17181
375
Books: Hunting
Leírás: Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Fekete-fehér rajzokkal és fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. Bp, Ifjúsági Könyvkiadó. Átkötött félvászon-kötésnem. Borító kopott.
: kozár_edit