https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 239

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1963,IBUSZ,(Debrecen, Szabadság Lapnyomda),143 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1050 példánban.
15576.

Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1963,IBUSZ,(Debrecen, Szabadság Lapnyomda),143 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1050 példánban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
15589.

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
15590.

Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.
15594.

Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.
15601.

Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Kápolna története. Szerk.: Bán Péter. Kápolna, 2000, Magyar Millennium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15603.

Kápolna története. Szerk.: Bán Péter. Kápolna, 2000, Magyar Millennium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.
15604.

Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Kormos László: Kunmadaras fejlődéstörténete termelőszövetkezeti községgé alakulásáig. Damjanich János Múzeum közleményei. Szolnok, 1967, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15608.

Kormos László: Kunmadaras fejlődéstörténete termelőszövetkezeti községgé alakulásáig. Damjanich János Múzeum közleményei. Szolnok, 1967, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
1999 Néprajzi Látóhatár. A Györffy István Néprajzi Egyesület folyóirata. VIII. évf. 1999. 1-4. szám. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte izgalmas délvidékről szóló írásokkal is.
15609.

1999 Néprajzi Látóhatár. A Györffy István Néprajzi Egyesület folyóirata. VIII. évf. 1999. 1-4. szám. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte izgalmas délvidékről szóló írásokkal is.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
A mi falunk Nagyszentjános. Összeállította: Orbánné dr. Horváth Márta. Bp.,2013, Nagyszentjános Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15614.

A mi falunk Nagyszentjános. Összeállította: Orbánné dr. Horváth Márta. Bp.,2013, Nagyszentjános Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
15616.

Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz