Római régiségek és a mai irodalomtörténet vázlata.Wagner József összeállítása, Dr. Horvát Balázs fordítása és kibővítése. A tanuló ifjúság használatára. Bp., 1910, Lampel R. Nyolcadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés. A borító kopott, a lapok néhány helyen szakadtak vagy foltosak.