Dr. Kenyeres Balázs: A törvényszéki orvostan tankönyve. A magyar törvé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000009/Dr-Kenyeres-Balazs-A-torvenyszeki-orvostan-tankonyve-A-magyar-torvenyekre-valo-tekintette~II2201339
2201339
17223
375
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Dr. Kenyeres Balázs: A törvényszéki orvostan tankönyve. A magyar törvényekre való tekintettel. II. rész. Bp., 1926, Universitas. Félvászon kötésben.
: kozár_edit