17266.
375. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
Bugyi István: A sebészorvos. Fundamenta studii chirurgici. Gyakorlóorvosok számára. Bp., 1939, Rényi Károly, 406 p. Egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a gerincen sérüléssel, de belül jó állapotban.