Könyvek: Technika

Tételek száma: 47

17360.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.
17361.

3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17362.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Könyves Tóth Mihály vállalkozó mérnök előterjesztése Szabadka sz. kir. város tekintetes tanácsához Szabadka szabad királyi város háromszögös felvétele, lejtmérése, utcza-szabályozása és csatorna tervezése ügyében. Szabadka, 1885, Bittermann József könyvnyomdájából. 62p. Későbbi félvászon kötésben. Intézményi bélyegzővel. + Lipp András: Földmérők zsebkönyve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói vászonkötés. Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17363.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mosonyi Emil-Papp Ferenc: Műszaki földtan (mérnökgeológia). 1600 példányban jelent meg. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadó egészvászon-kötésben.
17364.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17365.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17366.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Geodézia jegyzetek I. Zimányi Teofil kir. műszaki tanácsos műszaki előadásai nyomán. Poronyi Zoltán geodéta mérnök aláírásával. Bp., Vörösváry Sokszorosítóipar. Félvászon-kötésben.
17367.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabó Lajos, Szabó Miklós, Szőke Mihály, Zsohár János (szerk.): Nemzetközi Mezőgazdasági Műszerkiállítás Budapest 1960. Papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Bp., 1960, FM. Fekete-fehér képekkel illusztrált.
17369.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hullámtermékek gyártása. Csepel Művek könyve, II. kötet. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírborításban.
17371.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft