1915 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. 46. évf, 1915. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1915, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, 1 t.+VII+256 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója)
Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
A XVIII. téli- és a XIX. nyári úttörő-olimpia versenykiírása. 1982/83. tanév. Bp., 1982. Készült a Magyar Diáksport Tanács Általános Iskolai Sportbizottsága közreműködésével. Papírkötés.