Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 42

Szentneményi Béla: Budavár hadiépítészete. Bp., 1950, Honvéd Levéltár és Múzeum. Papírkötésben
16625.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ságvári György: Magyar uniformisok a honfoglalástól napjainkig. Budapest, 2010, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval. Nagyon gazdagon illusztrált.
16626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
28
16627.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Heinz Bongartz: Luftmacht Deutschland. Luftwaffe - Industrie - Luftfahrt. Essen, 1939, Essener Verlagsanstalt. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte: Hermann Göring egészalakos portréjával, repülőgépek fotóival. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, festett felső lapélekkel, a vászon és a papírborító gerincén sérüléssel.
16628.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16629.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp. 1987, Zrínyi Katonai kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16630.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus könyvtárából.
16631.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Alfred Price-Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja és Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16632.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Ford.: Nádai Gyula. Bp., 1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16633.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
3 kötet a Harc a levegőért sorozatból:  Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Amelia Earhart: Az utolsó út. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé kopott borítókkal.
16634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16635.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Katalog suhler feuerwaffen 17.-18. JH. Dresden, 1979.,Staatliche Kunstsammlungen Dresden Historisches Museum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16636.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft