Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 376

Szabó Magda: Für Elise. Bp., 2002., Európa Könyvkiadó, kartonkötés papírborítóban. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) által aláírt példány.
17602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Szerző által aláírt példány. Bp., 1942. Átkötött félvászon-kötés.
17603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bálint B. András: Győzelemre születünk... Kónya Imre az ellenzéki kerekasztalról. Bp., 1990, Progresszió. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17604.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap R.T. kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.
17605.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pereszlényi Zoltán Az örömszerzés. Szerk.: Salamon András. Bp., 1988, szerző saját kiadása. Papírkötésben.
17606.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Madari-Kreybig Károly: Végtelen öntudat. Három elbeszélés. Bibliás Ábel, Hamleti lélek, Első lépés. Bp., Pantheon. Papírkötésben. Borító foltok, a lapok szélei sérültek.
17607.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Magyar Nyelvőr. Szarvas Gábor és Simonyi Zsigmond folyóirata. Szerk.: Balassa József. Bp., 1937, Hungária hírlapnyomda R.T. V. Kiadói papírkötés. Kissé gyűrött állapot, az első oldal jobb alsó sarka leszakadt. Az első oldalon Dienes István, régész aláírása.
17608.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17609.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fodor Ferenc: A magyar térképírás. I. kötet. Térkép mellékletekkel. Reprint. Eredeti kiadása: Bp., 1952, Honvéd Térképészeti Intézet. Papírkötésben.
17610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Nékosz Mérnökkollégiumok. Emlékezések, Dokumentumok. Szerk.: Dobos Róbert, Győrffy Sándor, et alii. Bp., 1989, Műegyetem Baráti Köre. Kiadói papírkötésben.
17611.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db Öveges József könyv:  Érdekes fizika. Rajzokkal illusztrálva. Bp.,1963, Táncsics. Átkötött félvászon-kötésben.  Az elektronok nyomában. Az élő fizika III. Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Könyvkiadó. Félvászon-kötésben.
17612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft