Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 376

Arany János: Toldi szerelme. Bp., 1882, Ráth Mór. Egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel. 1-6. énekek a könyv végére bekötve. Néhány lap kijár.
17674.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16
Öt évtized - Ötven kézműves dinasztia. A mesterségek tisztelete az iparos becsülete. Szerk.: Sarkandi Naghy Emília. Bp., 2006, IPOSZ. Kiadói kartonált papírkötésben.
17675.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kemény János et alii: Tilinkó. Számozott példány, tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1939, Révai. Kartonált papírkötésben, javított gerinccel.
17677.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17678.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Jules Verne: Várkastély a Kárpátokban. Fordította: Huszár Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1893, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben.
17679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tanterv és útmutatások a nyolcosztályos népiskola számára. III. kötet: Általános útmutatások. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben.
17680.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gellért Oszkár: Tíz esztendő. Válogatott versek. Szerző által dedikálva. Bp., Nyugat. Papírkötésben.
17681.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Arthur Conan Doyle: Kettős. Alkalmilag kísérettel. Fordította: Adorján Sándor. Bp., Révai. Eredeti kartonkötésben. A borító levált a lapokról.
17682.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Külvárosi legenda hét képben. Új, javított kiadás. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben.
17683.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kolligátum: Dr. Okányik Lajos: Lepjük meg őket. Esztergom,1898., Buzárovits Gusztáv kiadása, Géczy István: Az ördög mátkája, Bp., é. n., Lampel Róbert kiadása, Háborús novellák: Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Bp., 1915., az Érdekes Ujság Ingyenes husvéti melléklete, vászonkötéses, foltos lapok
17684.

Kolligátum: Dr. Okányik Lajos: "Lepjük meg őket." Esztergom,1898., Buzárovits Gusztáv kiadása, Géczy István: Az ördög mátkája, Bp., é. n., Lampel Róbert kiadása, Háborús novellák: Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Bp., 1915., az Érdekes Ujság Ingyenes husvéti melléklete, vászonkötéses, foltos lapok

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Ford.: Szász Károly. Képekkel illusztrált hatodik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 194; 2+195-408 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
17685.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft