ef Zámbó István (1950-): Nyári emlék, 2005. Ceruza, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/ef-Zambo-Istvan-1950-Nyari-emlek-2005-Ceruza-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-10~II2199776
2199776
10100
375
Leírás: ef Zámbó István (1950-): Nyári emlék, 2005. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10x19 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: