Zsuppán József (?-): Balatonfüredi hajóállomás. Olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zsuppan-Jozsef-Balatonfuredi-hajoallomas-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-cimkeve~II2198211
2198211
10580
375
4800
Leírás: Zsuppán József (?-): Balatonfüredi hajóállomás. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkével feliratozott, fa keretben, 40×56 cm
: kozár_edit