Urbán György (1936-2011): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Urban-Gyorgy-1936-2011-Csendelet-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalon-Kepcsarnok-Vallalat-ci~II2201095
2201095
10483
375
36000
Leírás: Urbán György (1936-2011): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 79,5×50 cm.
: karap_norbert