Stettner Béla (1928-1984): Modell (Álló akt). Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Stettner-Bela-1928-1984-Modell-Allo-akt-Rezkarc-papir-jelzett-ajandekozasi-sorokkal~II2194845
2194845
10433
375
4200
Leírás: Stettner Béla (1928-1984): Modell (Álló akt). Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel"), 22×13 cm
: tánczos_gábor