Ország jelzéssel: Fekete nap. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Fa kere... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Orszag-jelzessel-Fekete-nap-Olaj-papir-kartonra-kasirozva-Fa-keretben-29-5C39721-cm~II2203006
2203006
10354
375
Leírás: Ország jelzéssel: Fekete nap. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Fa keretben. 29,5×21 cm
: karap_norbert