15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csónak a tavon (Balaton?). Olaj, vászon, jelzett. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 29,5x39,5 cm