Nemes Béla (1912-1972): Kisvárosi utca (Nagybánya?). Olaj, karton, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Nemes-Bela-1912-1972-Kisvarosi-utca-Nagybanya-Olaj-karton-jelzett-uvegezett-fa-keretbe~II2193389
2193389
10332
375
Leírás: Nemes Béla (1912-1972): Kisvárosi utca (Nagybánya?). Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 34x49 cm
: kozár_edit