Tétel

Megvehető

Leírás:

Misch Ádám (1935-1995): Tárgyak (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán is jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm.

Kikiáltási ár:

95 000 Ft
285,29 EUR, 333,33 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megveszem:

  Kosárba   Eltávolítás

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : kozár_edit

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.