Mira Gendova (1956-): Akt és állatok. Vegyes technika, papír, sérült.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mira-Gendova-1956-Akt-es-allatok-Vegyes-technika-papir-serult-Jelzett-es-datalt-M-G~II2172464
2172464
10144
375
Leírás: Mira Gendova (1956-): Akt és állatok. Vegyes technika, papír, sérült. Jelzett és datált (M. Gendova 1993), foltos paszpartuban.29,5x32,5 cm
: karap_norbert