Márton József (1950-2003): Dunántúli patak. Olaj, farost, jelzett, hát... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Marton-Jozsef-1950-2003-Dunantuli-patak-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-a-muvesz-autog~II2198509
2198509
10291
375
4200
Leírás: Márton József (1950-2003): Dunántúli patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, 40×60 cm
: kozár_edit