Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet (Vác vagy környéke). Olaj, f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gaal-Imre-Peter-1921-2013-Varosreszlet-Vac-vagy-kornyeke-Olaj-farost-jelzett-fa-kere~II2195097
2195097
10131
375
15000
Leírás: Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet (Vác vagy környéke). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50x70 cm
: kozár_edit