Földes Imre (1881-1948): E. Krickeberg: A professzor felesége könyvbor... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Foldes-Imre-1881-1948-E-Krickeberg-A-professzor-felesege-konyvborito-terv-Akvarell-papi~II2193626
2193626
10122
375
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Földes Imre (1881-1948): E. Krickeberg: A professzor felesége könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 13x16 cm
: ekb