Fazekas (?) Károly jelzéssel: Olvasó öreg. Rézkarc, papír. Üvegezett f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fazekas-Karoly-jelzessel-Olvaso-oreg-Rezkarc-papir-Uvegezett-fa-keretben-16x22-cm~II2193408
2193408
10114
375
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Fazekas (?) Károly jelzéssel: Olvasó öreg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 16x22 cm
: karap_norbert