Csohány Kálmán (1925-1980): Dürer emlékére V. (1971). Rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csohany-Kalman-1925-1980-Durer-emlekere-V-1971-Rezkarc-papir-jelzett-es-szamozott~II2189618
2189618
10062
375
14000
Leírás: Csohány Kálmán (1925-1980): Dürer emlékére V. (1971). Rézkarc, papír, jelzett és számozott: 2/4 (!). Üvegezett keretben, 29x20 cm
: karap_norbert