Festmények és grafikák

Tételek száma: 630

Edvi Illés Aladár (1858-1927): Fiú kutyával. Színezett rézkarc, papír, apró foltokkal, jelzett, üvegezett keretben. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 24×18 cm
10097.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Itatás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 18×28 cm
10098.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
E. Illés A. jelzéssel: Munkás. Szén, papír, lap bal széle foltos, papírra kasírozva. Üvegezett keretben. 30,5x22 cm
10099.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
ef Zámbó István (1950-): Nyári emlék, 2005. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10x19 cm
10100.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
49
Egri László (1910-1974): Espresso italianissimo. Karikatúra. Vegyes technika, papír. Jelzett. 18x26 cm
10101.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Egry jelzéssel: Álmodozó. Kréta, papír. 31,5×25,5 cm
10102.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10
Egry jelzéssel: Női alakok. Vegyes technika, karton. Fa keretben. Hátoldalán Köveskáli Római Katolikus Egyházközösség vételi megállapodása egy Egry József képről, amelynek mérete nem egyezik meg az aukciónkon szereplő művel. 25x34 cm
10103.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Egyeki Aladár (?-): Strandon. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 53,5×39,5 cm
10104.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Egyeki Aladár (?-): Csendélet kékben. Olaj, farost, fa keretben, 37×49,5 cm
10105.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
10106.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Élesdy István (1912-1987): Országház utca. Rézkarc, papír, jelzett, díszes üvegezett fa keretben, 27×33 cm
10107.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Erdei Tibor 943 jelzéssel: Festőnövendék. Ceruza, papír, paszpartuban, 30×21,5 cm
10108.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft