Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2165197
10289
375
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm 2165201
10290
375
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm 2198509
10291
375
4200
Márton József (1950-2003): Dunántúli patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, 40×60 cm 2175397
10292
375
Márton Lajos (1891-1953): Pihenő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17,5×22,5 cm 2165744
10293
375
Massimo jelzéssel: Portré. Olaj, papír, datált (Roma 15 giugno 1970), kartonra kasírozva, kopott fa keretben, 33×23,5 cm 2127138
10294
375
Mautner Antal (?-): Akt fürdőszobában, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm 2202988
10295
375
4200
Mayer B. jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm 2087857
10296
375
Mayer Marton György (1897-1960): Madárijesztők. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, 16,5×20,5 cm 2199591
10297
375
MCP jelzéssel: Arckép. Ceruza, papír, sérült, 43x30,5 cm 2176925
10298
375
MCP jelzéssel: Ipari táj. Linómetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17×26,5 cm 2199292
10299
375
Mednyánszky jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, vászon. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 50x73 cm 2199764
10300
375
Mednyánszky jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben, 21,5x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft