Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2203454
10133
375
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lány vödörrel, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 20x10 cm 2193378
10134
375
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Alföld. Olaj, farost, jelzett. Díszes fa keretben, 17x25 cm. 2193376
10135
375
11000
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Alkony. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Díszes fa keretben, 25,5x36 cm. 2193379
10136
375
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17x23 cm. 2193382
10137
375
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Vízparton. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17,5x24,5 cm. 2195103
10138
375
Gacs Gábor (1930-2019): A Nemzeti Dal nyomdai előkészítése 1848 március 15. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm 2197297
10139
375
Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágok. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Volf Irma 1892.II.16), 24x18 cm 2204750
10140
375
Z. Gách jelzéssel: Vázlatok, vegyes technika, papír, összefűzve, 29×19 cm 2197494
10141
375
Dudás Jenő (1900-1991): Erdei tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett keretben, 34×24 cm 2177143
10142
375
Gadányi jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, sérült, 61x43 cm 2199769
10143
375
Gedő jelzéssel: Fényár. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, keretben, 38x56 cm 2172464
10144
375
Mira Gendova (1956-): Akt és állatok. Vegyes technika, papír, sérült. Jelzett és datált (M. Gendova 1993), foltos paszpartuban.29,5x32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft