Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1989357
10121
375
Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm 2193626
10122
375
Földes Imre (1881-1948): E. Krickeberg: A professzor felesége könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 13x16 cm 2195780
10123
375
Frank jelzéssel: Merengő. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, lap teteje sérült. Sérült fa keretben 29x22,5 cm 2196748
10124
375
Frank jelzéssel: Női portré (tanulmány). Akvarell, papír. 48×31,5 cm 2201162
10125
375
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció szürkében. Szitanyomat, papír, jelzett, gyűrődéssel, kis tollfoltokkal, 50x35 cm 2201161
10126
375
Frank Magda (1914-1997): Kék-fekete kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm 2204424
10127
375
Fray János 1933 jelzéssel: Lankás táj. Akvarell, papír. Jelzett. 24x33 cm 2199584
10128
375
Fried jelzéssel: 2 db portré. Ceruza, papír, egyik foltos és sérült, 29,5x21 cm 2198012
10129
375
Füri Gábor (1955-): Fókák tánca. Tempera, papír, jelzés nélkül, üveg mögött, 28x41 cm 2195075
10130
375
Gaál Imre Péter (1921-2013): Tükröződés (Portré). Olajtempera, plextol, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, farost felső része vágott, 37x54 cm 2195097
10131
375
15000
Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet (Vác vagy környéke). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50x70 cm 2203450
10132
375
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Halász, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 24x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft