Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2110960
10109
375
28000
Erdős László (1921-1999): Tihany. Olaj, farost. Jelzett. 72x48 cm Keretben. 2199269
10110
375
4600
Farkas jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 46x61 cm 2199558
10111
375
Farkas jelzéssel: Portrék. Akvarell, papír, hajtásnyommal, jobb alsó sarka sérült, 29x43 cm 1928685
10112
375
Farkasházy Miklós (1895-1964): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, foltos üvegezett keretben, 12,5×15 cm 2027445
10113
375
Farkasházy Miklós (1895-1964): Áprilisi napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 13×23 cm 2193408
10114
375
Fazekas (?) Károly jelzéssel: Olvasó öreg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 16x22 cm 2198425
10115
375
11000
fe. Ll. '98 jelzéssel: Portré. Olaj, karton, 59,5×37 cm 2198423
10116
375
11000
fe. Ll. '95 jelzéssel: Alakok. Olaj, karton, 38×54 cm 2199573
10117
375
Fe. ll jelzéssel: Káosz. Vegyes technika, papír, 30x30 cm 2198421
10118
375
11000
fe. Ll. '95 jelzéssel: Maszk. Olaj, papír, 70×47 cm 2182603
10119
375
14000
fe. Ll. '98 jelzéssel: Kompozíció rózsaszínben. Olaj, akvarell, papír, 50×70 cm 2198496
10120
375
11000
Fényes Adolf (1867-1945), Zádor István (1882-1963): Fiatal pár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft