12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Porcelánfajansz tál, florális-madaras motívummal díszített, kézzel festett, 1890-1910 körül, két számmal (formaszámmal?) jelzett, máz alatti repedésekkel, kopásnyomokkal, alján apró sérülésekkel, d: 36 cm