Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 158

DN Esküvőnk emlékére Ag emlékérem dísztokban (31,15g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
30755.

DN "Esküvőnk emlékére" Ag emlékérem dísztokban (31,15g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
DN Hunyadi Mátyás ezüst garas ezüstözött Cu emlékérem COPY jelzéssel (40mm) T:1- (PP) ujjlenyomat
30756.

DN "Hunyadi Mátyás ezüst garas" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" jelzéssel (40mm) T:1- (PP) ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Kispest Emlékplakett egyoldalas Br plakett (86x76mm) T:1-
30757.

DN "Kispest Emlékplakett" egyoldalas Br plakett (86x76mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
DN sorszámozott Magyar Királyok szett (129/449), benne Szent István, Szent László, Könyves Kálmán, IV. Béla és Hunyadi Mátyás Ag emlékérem (5x31,1g/0.999/50mm), fa díszdobozban, tanúsítvánnyal, tájékoztató füzettel Szign.: ifj. Szlávics László (1959-) T:PP ND Hungarian Kings Set with serial number (129/449), including Saint Stephen, Saint László, Coloman the Learned, Bela IV and Matthias Corvinus Ag commemorative medal (5x31,1g/0.999/50mm) in wooden case, with certification and brochure Sign.: jr. Szlávics László (1959-) C:PP
30758.

DN sorszámozott "Magyar Királyok szett" (129/449), benne Szent István, Szent László, Könyves Kálmán, IV. Béla és Hunyadi Mátyás Ag emlékérem (5x31,1g/0.999/50mm), fa díszdobozban, tanúsítvánnyal, tájékoztató füzettel Szign.: ifj. Szlávics László (1959-) T:PP ND "Hungarian Kings Set" with serial number (129/449), including Saint Stephen, Saint László, Coloman the Learned, Bela IV and Matthias Corvinus Ag commemorative medal (5x31,1g/0.999/50mm) in wooden case, with certification and brochure Sign.: jr. Szlávics László (1959-) C:PP

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
DN Magyar Századok / X. század, Szent István aranyozott Cu emlékérem (35mm) T:PP
30759.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy István János (1938-) DN Nevelő munkáért Br plakett (92mm) T:1
30760.

Nagy István János (1938-) DN "Nevelő munkáért" Br plakett (92mm) T:1

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
DN Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben - 1907. 100K / Ferenc József aranyozott Cu-Ni emlékérem COPY beütéssel (38mm) T:PP ujjlenyomatos
30761.

DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben - 1907. 100K / Ferenc József" aranyozott Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel (38mm) T:PP ujjlenyomatos

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
DN TSZKER egymásba simuló dupla Br emlékplakett (108x108x28mm,1960g) T:2
30762.

DN "TSZKER" egymásba simuló dupla Br emlékplakett (108x108x28mm,1960g) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
DN Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina
30763.

DN "Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos" kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szerbia DN Novi Sad (Újvidék) egyoldalas, öntött Br emlékérem díszdobozban (80mm) T:1- Serbia ND Novi Sad one-sided, cast Br medallion in case (80mm) C:AU
30764.

Szerbia DN "Novi Sad (Újvidék)" egyoldalas, öntött Br emlékérem díszdobozban (80mm) T:1- Serbia ND "Novi Sad" one-sided, cast Br medallion in case (80mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes 4db-os MÉE emlékérem tétel, benne Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Br emlékérem (42,5mm); Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Br emlékérem (42,5mm); Fritz Mihály (1947-) 1983. MÉE Szeged / 800 éves Szeged Br emlékérem (42,5mm); 1992. 1956-os forradalom Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30765.

Vegyes 4db-os MÉE emlékérem tétel, benne Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm); Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Br emlékérem (42,5mm); Fritz Mihály (1947-) 1983. "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" Br emlékérem (42,5mm); 1992. "1956-os forradalom" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
6db-os emlékéremtétel, közte 1985. BÁV / Mária Terézia Br emlékérem, eredeti, sérült ÁPV-s plasztiktokban T:BU
30766.

6db-os emlékéremtétel, közte 1985. "BÁV / Mária Terézia" Br emlékérem, eredeti, sérült ÁPV-s plasztiktokban T:BU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft