Térképek

Tételek száma: 195

Az Osztrák-Magyar Birodalom térképe, vászonra kasírozva, 1-2. lap, 73×89 cm
12822.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1861 Németország és Közép-Európa posta- és vasúti térképe, vászonra kasírozva, 76×65 cm
12823.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1966 Magyar Népköztársaság államigazgatási térképe, 1:500.000, Kartográfia, 78x115 cm
12824.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1941 Csongrád vármegye közigazgatási térképe, 1:375.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 24,5×34 cm
12825.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1870 Európa üzleti térképe, Vasútvonalak, gőzhajójáratok, fő postaútvonalak. Hajtásoknál sok helyen szétszakadt, megviselt állapotban 140x100 cm
12826.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
cca 1900 Dr. Alb. van Kampen: Justus Perthes Atlas Antiquus. Taschen-Atlas der Alten Welt von: - -. Gotha,én.,Justus Perthes, 32+5-60 (Index nomunum) p.+ 24 színes, rézmetszetű térkép. Kilencedik kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
12827.

cca 1900 Dr. Alb. van Kampen: Justus Perthes' Atlas Antiquus. Taschen-Atlas der Alten Welt von: - -. Gotha,én.,Justus Perthes, 32+5-60 (Index nomunum) p.+ 24 színes, rézmetszetű térkép. Kilencedik kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Fiume és kikötője térképe, 1:11.520, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, hajtott, 24x42,5 cm
12828.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1872 A Mehádiai század-kerület és Herkulesfürdő térképe. Német és magyar nyelven. Rohn A., Pest. Hajtott, 60x41,5 cm
12829.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 A Kárpátok térképe,1:1,800.000 kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 31×46 cm
12830.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1872 A Mehádiai század-kerület és az aldunai szoros földtani térképe. Német és magyar nyelven. Összeállította: Koch Antal. Rohn A., Pest. Hajtott, 60x42,5 cm
12831.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910 Szekszárd és környéke térképe, 1: 75.000, vászonra kasírozva, 53x83 cm
12832.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1923 Miskolc és környéke térképe, 1:75.000, M. Kir. Állami Térképészet, hajtásnyomokkal, 47x62 cm
12833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: