Térképek

Tételek száma: 195

Österreich Touring (1: 200 000), mit Europa 1: 3 500 000, Freytag&Berndt, autós atlasz
12919.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1977-1982 Észak-Magyarországi megyék térképei (Heves- , Nógrád-, Borsod-Abaúj-Zemplén), + Pest megye térképe, 1: 150.000, Bp. Cartographia, az egyik alján kis gyűrődéssel, szakadással, különféle méretben.
12920.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1977-1982 Magyarország alföldi megyéinek térképei, 6 db (Szolnok, Bács-Kiskun, Szabolcs-Szatmár, Békés, Csongrád, Hajdú-Bihar) 1: 150.000, Bp. Cartographia, különféle méretben.
12921.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1998 Duna Régió felszíni geológiai térképe, Vienna-Bratislava-Budapest, 1:10.000, Szerk.: Császár G., Bp. Magyar Állami Földtani Intézet, angol nyelven, 3 db nagyméretű térkép szelvény.
12922.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, Győző Andor. Harmadik, javított kiadás. Egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
12923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1897 Ung vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, 1:380.000, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, 28×22,5 cm / 1897 Map of Ung county (Užský komitát/ Užská župa / Užská stolica), now part of Ukraine, Slovakia and Hungary, in passepartout
12924.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Varasd vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:450.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, hajtásnyommal, 22,5×28 cm / 1897 Map of Varaždin county, now Croatia, in passepartout
12925.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Verőce vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, 1:570.000, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, 22,5×28 cm / 1897 Map of Virovitica county, now Croatia, in passepartout.
12926.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Zólyom vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Bp., Pallas Nagy Lexikona, 1:350.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, 22,5×28 cm / 1897 Map of Zvolen county, now Slovakia, in passepartout.
12927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Trencsén vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:525000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, hajtásnyommal, kis folttal, 22×28 cm / 1897 Map of Trencin county, now Slovakia, in passepartout, with little spotty.
12928.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Temes vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:665000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, hajtásnyommal, 28×22,5 cm / 1897 Map of Timis /Temes/Temesch county, now Romania and Serbia, in passepartout.
12929.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Pozsega vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Bp., Pallas Nagy Lexikona, 1:570.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, paszpartuban, hajtásnyommal, 22,5×28 cm / 1897 Map of Požega county, now Croatia, in passepartout.
12930.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft