Reklám

Tételek száma: 129

Deák Ferenc Gyógyszertár Győr és Dr. Szemző Imre Szarvas 2db gyógyszertári címke
12556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1915-1920 Déva (Erdély, Románia), utcakép, kilátás a várra, fotó, 7×5,5 cm / Deva, Romania, photo
12557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1983 Tűz elleni biztosítás, Állami Biztosító, fém reklám kártyanaptár
12558.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920-40 össz. 6 db számolócédula (Schmoll paszta, Pick Szalámi, Sámson tea, Franck kávé stb.), papír, Franck hiányos.
12559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-42 össz. 6 db reklám levelezőlap (2 db Braun Testvérek Likőr és Konyakgyár, Cseuz Kálmán Kunszentmárton, Váncza és Társa Bp., Benes Testvérek Kakas cipő-paszta, Tolnai Béla Bp.)
12561.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930-42 össz. 10 db reklám levelezőlap (Goldschmied Adolf tea, Adler Miklós Sátoraljaújhely, Bartók Vilmos Paprika Export Szeged, stb.)
12562.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930-42 össz. 10 db reklám levelezőlap (Stühmer, Adler Miklós Sátoraljaújhely, City Irodaberendező, Senator cigarettapapír levelezőlap, Triesti Kávébehozatali Társaság, Meister Izidor Szappangyár stb.)
12563.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ittner és Társa sorsjegy reklám, zsebnaptár az 1934. évre, papír, kétoldalas, egyik sarka sérült, 9x14 cm
12565.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940 2 db Zwack J. és Társai levelezőlap, Szentesre küldve, egyiken 100 éves a Zwack bélyeggel. Egyik kissé foltos, másik lyukasztott
12567.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31
1934 Budapest Vásár (Budapesti Nemzetközi Vásár), egyidejűleg nemzetközi autó- és motorversenyek, reklám és zsebnaptár, papír, négyoldalas, jó állapotban, 11x77 cm
12568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Prima Mule reklámcímke
12570.

Prima Mule reklámcímke

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
29 db vegyes, külföldi kaparós sorsjegy
12571.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: