Reklám Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2189856
12556
374
Advertisement
Deák Ferenc Gyógyszertár Győr és Dr. Szemző Imre Szarvas 2db gyógyszertári címke 2189945
12557
374
Advertisement
cca 1915-1920 Déva (Erdély, Románia), utcakép, kilátás a várra, fotó, 7×5,5 cm / Deva, Romania, photo 1294974
12558
374
Advertisement
1983 Tűz elleni biztosítás, Állami Biztosító, fém reklám kártyanaptár 2192366
12559
374
Advertisement
cca 1920-40 össz. 6 db számolócédula (Schmoll paszta, Pick Szalámi, Sámson tea, Franck kávé stb.), papír, Franck hiányos. 2192616
12561
374
Advertisement
cca 1930-42 össz. 6 db reklám levelezőlap (2 db Braun Testvérek Likőr és Konyakgyár, Cseuz Kálmán Kunszentmárton, Váncza és Társa Bp., Benes Testvérek Kakas cipő-paszta, Tolnai Béla Bp.) 2192601
12562
374
Advertisement
cca 1930-42 össz. 10 db reklám levelezőlap (Goldschmied Adolf tea, Adler Miklós Sátoraljaújhely, Bartók Vilmos Paprika Export Szeged, stb.) 2192586
12563
374
Advertisement
cca 1930-42 össz. 10 db reklám levelezőlap (Stühmer, Adler Miklós Sátoraljaújhely, City Irodaberendező, Senator cigarettapapír levelezőlap, Triesti Kávébehozatali Társaság, Meister Izidor Szappangyár stb.) 2192277
12565
374
Advertisement
Ittner és Társa sorsjegy reklám, zsebnaptár az 1934. évre, papír, kétoldalas, egyik sarka sérült, 9x14 cm 2192238
12567
374
Advertisement
1940 2 db Zwack J. és Társai levelezőlap, Szentesre küldve, egyiken 100 éves a Zwack bélyeggel. Egyik kissé foltos, másik lyukasztott 2192286
12568
374
Advertisement
1934 Budapest Vásár (Budapesti Nemzetközi Vásár), egyidejűleg nemzetközi autó- és motorversenyek, reklám és zsebnaptár, papír, négyoldalas, jó állapotban, 11x77 cm 1952366
12570
374
Advertisement
2183325
12571
374
Advertisement
29 db vegyes, külföldi kaparós sorsjegy Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: