Könyvek: Vallás

Tételek száma: 42

Dr. Fogarasi Katalin (szerk.): Síremlékek Győr-Moson-Sopron megyében. Bp., 2004, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötésben
17320.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17321.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17322.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17323.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17324.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Gosztonyi Jenő (szerk.): Keresztény zsebnaptár az 1920. szökőévre. Bp., 1920, Testvériség Könyvkiadó-vállalat. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas állapotban.
17325.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft