Könyvek: Vallás

Tételek száma: 42

17308.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,18
17309.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mustó Péter-Hári Ildikó: Ahol otthon vagy. Bp., 2017, Jezsuita Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17310.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17311.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
...miként a csillagok... Dr. Koncz Sándor emlékére. Szerk.: Dienes Dénes. Alsóvadász, 1993, Református Egyházközség. Kiadói papírkötés.
17312.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Noszlopi László: A szeretet lélektana és bölcselete. Bp.,1944,Pantheon. Kiadói papírkötés.
17313.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17314.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegközti képekkel, egészoldalas képtáblákkal, egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17315.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy Képes Biblia. Bp.,1993., Pantheon Kiadói aranyozott műbőr kötés, aranyozott lapszélekkel.
17316.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:  Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I. és VI. köt. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a VI. kötet kötéstábláin sérüléssel.; Rutherford J. F.: Teremtés. Brooklyn-Magdeburg...stb., 1931., Watch Tower. Kiadói kopott egészvászon-kötés.;  White E. G.: Gondolatok Krisztus hegyibeszédéről. Bp., 1923., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Papírkötésben.
17317.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17318.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937, Franklin-Társulat, 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17319.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft