Könyvek: Vallás

Tételek száma: 42

Esselmont J. E.: Baháulláh és az új korszak. Ford.: Steiner György. Bevezetéssel ellátta: Vámbéry Rusztem és Martha Root. Bp., 1933., Gergely R., XXIII+1 t.+263 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincre ragasztott címfelirattal, pár lapon aláhúzással.
17296.

Esselmont J. E.: Bahá'u'lláh és az új korszak. Ford.: Steiner György. Bevezetéssel ellátta: Vámbéry Rusztem és Martha Root. Bp., 1933., Gergely R., XXIII+1 t.+263 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincre ragasztott címfelirattal, pár lapon aláhúzással.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Murányi János: Bibliai szemlvényxek könyve. Kiadja: a Magyarországi Református Egyetemes Konvent megbízásából az Országos Református Tanáregyesület. Debrecen, 1908., Hegedűs Sándor, 1 t.+VIII+524 p.+3 t+4 p. Kiadói kopott,foltos egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel.
17297.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötésben, eredeti papír, kopottas védőborítóval.
17298.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Úr Jézus Krisztus négy evangéliuma és az Apostolik cselekedetei. A Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán. Bp., 1904 Szent István. Aranyozott egészbőr kötésben
17299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
[Jaimo Luciano] Balmes Jakab: Levelek egy kétkedőhöz. Dr. Lorinzer Ferenc spanyol eredetiből fordított német szövege után magyarította: Szentklárai Jenő. Szeged, 1865., Bába Imre, 1 t.+VII+382 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
17300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1906 Buzárovits Gusztáv, XII+291+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17301.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17302.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Warga János: Bibliaismeret, nehány bibliai történettel és Palaesztina földrajzával. 2 térképp. (135 l.) Budapest, 1874. Franklin. Félvászon kötés, laza fűzéssel, firkált lapokkal és térképpel.
17303.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Stolcz Albán: Magyarországi Szent Erzsébet Élete. Szerkesztette: T. Pelikán Krizsó. Budapest, 1913, Szent István-Társulat. Egészvászon kötés.
17304.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17305.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17306.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17307.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft