Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aran... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000005/Eckhart-Ferenc-Magyarorszag-tortenete-Bp-1935-Kaldor-Kiadoi-aranyozott-vaszonkotesben-~II2173303
2173303
15776
374
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott vászonkötésben, foltos, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: kozár_edit