Industrie / Ipari Compass 1942/1943 Ungarn / Magyarország. Herausgegeb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000015/Industrie-Ipari-Compass-19421943-Ungarn-Magyarorszag-Herausgegeben-von-Kiadja-Rudolf-Hanel~II2188326
2188326
17200
374
Books: Technics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Industrie / Ipari Compass 1942/1943 Ungarn / Magyarország. Herausgegeben von / Kiadja: Rudolf Hanel. 1942, Compass Verlag. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: kozár_edit