Lipták Gábor: Sárkányfészek. Regék, mondák, történetek Észak-Magyarors... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000022/Liptak-Gabor-Sarkanyfeszek-Regek-mondak-tortenetek-Eszak-Magyarorszagbol-Bp-1974~II2169075
2169075
17398
374
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Lipták Gábor: Sárkányfészek. Regék, mondák, történetek Észak-Magyarországból. Bp., 1974., Móra. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
: kozár_edit