17392.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Arany teknősbéka. Vietnámi népmesék. Ford., az utószót, a jegyzeteket és a szöveg közti illusztrációkat készítette: Nguyen Huu Thut. Népek meséi. Bp., 1956., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.