Rózsafiú és Tulipánleány. Kalotaszegi népmesék. Közzétette: Kovács Ágnes. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Killer Marcella illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, volt könyvtári példány.
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Fejes Gyula rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos elülső szennylappal, a hátsó szennylapon firkával, laza fűzéssel.
Tersánszky J. Jenő: Makk Marci hőstette. Bp.,1956,Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, firkált belső kötéstáblákkal és hátsó szennylappal.
L. Magyary Judit: Örökség a hegyek közt. Regény fiatal leányok számára. Róna Emmy rajzaival. Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.