Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 122

Köpöczi Rózsa: A grafikus Szőnyi: Aquarellek és gouache-ok. Zebegény, 1994., Szőnyi Múzeum. Kiadói papírkötés.
16644.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Köpöczi Rózsa: A grafikus Szőnyi. Rajzok, vázlatok, tanulmányok. SzerkZebegény, 1996., Szőnyi Múzeum. Kiadói papírkötés.
16645.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Művészet Mindenkié. Bp., 2005., BumBum. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16646.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ybl Miklós. Vál. és szerk.: Gerle János és Marótzy Kata. Az építészet mesterei. Bp., 2002., Holnap, 211 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó szennylapokkal, hiányzó papír védőborítóval.
16647.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 240+2 p.+66 t. (fekete-fehér képtáblák)+ 1 (kihajtható képtábla) t. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban. Megjelent 3130 példányban.
16648.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szabadi Judit: Rippl-Rónai. Bp.,1993, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.+Farkas Zsuzsa: Rippl-Rónai József. A Magyar Festészet Mesterei. Bp.,2006., Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
16649.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bereczky Lóránd-Dévényi István: 40 alkotó év Műcsarnok 1985. március 22-május 5 - kiállítás mappa. Spriálfűzve. 30x30 cm
16650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Körner, Éva: Gyula Derkovits. Bp., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben papír védőborítóval + Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Bp., 1954. Képzőművészeti Alap. Félvászon kötésben.
16651.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), Művészet, (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
16652.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tamás István: Macskák és kertek. Udvardi Erzsébet képeivel. Bp., é.n., Szemimpex. Udvardi Erzsébet (1929-2013) által dedikált és dátumozott! Színes reprodukciókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16653.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Klaus Fischer: Aktfotografie. VEB Fotokinoverlag, 1980. 2 . kiadás Kiadói vászonkötésben, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva.
16654.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az Új Idők kézimunka könyve: varrás, hímzés. . Bp.,1935, Singer és Wolfner, Kiadói illusztrált papírkötésben
16655.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft