Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000023/Balazs-Bela-Doktor-Szelpal-Margit-Gyoma-1918-Kner-Izidor-Kiadoi-aranyozott-borkotes-en~II2190343
2190343
17535
374
Leírás: Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói aranyozott bőrkötés, enyhén kopottas állapotban, ajándékozói bejegyzéssel
: ra